Aké sú trendy na zimu 2021?

Aké sú trendy na zimu 2021?

"Módu si môžete kúpiť, no štýl ten musíte mať." Byť štýlový do istej miery znamená aj držať sa dnešných trendov, tak v dnešnom článku by som vám chcela priblížiť čo túto zimu letí a v čom budete trendy aj vy! Samozrejme slepé nasledovanie každého trendu, nie je receptom na dobrý štýl a taktiež by to určite spôsobilo aj krach peňaženky. Základom k úspechu teda je rozlišovať pár dňové výstrelky a dlhotrvajúcu klasiku. Preto sme si pre vás pripravili výber pánskeho oblečenia, ktoré sa oplatí začleniť do vášho šatníka. Tieto trendy sa budú niesť v roku 2021 po celú zimu! 

Množstvo vreciek!

Nie je to až tak dávno, čo boli cargo nohavice niečím nemoderným až gýčovým. Čím viac vreciek nohavice mali, tým boli menej trendy. Tento rok to však toto pravidlo neplatí a čím viac vreciek na nohaviciach je, tým sú viac cool. Vrecká zažívajú  znovuzrodenie a návrat do formy. Vrecká sú späť a tentoraz sú tu, aby zostali. Keďže na našom eshope sa tiež riadime novinkami, tak aj u nás nájdete poriadne cargo nohavice

Nadrozmerné vrchné oblečenie!

Stav to na OVERSIZED kabát! S prechodom do zimy budú naďalej obľúbené veľké kabáty a dlhé parky. Najväčšiu pozornosť by som venovala najmä oversized kabátom.O tomto trende sa toho dá množstvo povedať, pretože má jednu z najlepších vecí na zimnom pánskom oblečení a to je obľúbená schopnosť vrstviť. Nadrozmerné vrchné oblečenie ponecháva veľa priestoru na tvorivosť s kúskami pod nimi, čím vytvára veľa priestoru na prácu s rôznymi textúrami a tónmi. To z neho robí jednoznačného víťaza a kráľa každého šatníku.

Voľnejšie nohavice!

Skinny nohavice sú túto sezónu out a mimo ponuku, čo znamená, že slim fit nohavíc ubúda. Napríklad na ženských eshopoch už v ponuke nenájdete takmer žiadne Skinny nohavice. Namiesto nich sme svedkami návratu k nohaviciam uvoľneného strihu z 80. a 90. rokov. Mnohí z nás sa už asi desaťročie obliekajú do priliehavých džínsov, ale ako sa vraví staré zvyky ťažko zomierajú a takto je to aj s týmto strihom nohavíc.Stúste to a možno budete prekvapení, ako veľmi sa vám to bude páčiť. Nielen z hľadiska štýlu, ale aj z hľadiska pohodlia.

Pruhy!

Všade pruhy! Či už to bol oversized oblek alebo široké či užšie nohavice, na prehliadkach pánskeho oblečenia boli prúžky všade. Je to veľký comeback pre jeden z najúžasnejších vzorov v krajčírstve. Pruhované obleky budú trendy po celý tento rok a vy v ňom vyniknete pri každej príležitosti. Taktiež pruhované nohavice doladené s priliehavým rolákom nie sú zlou voľbou do vášho šatníka. 

Domáce pohodlie!

Možno vás to prekvapí, ale víťazom na tento rok sa stávajú teplákové súpravy a pohodlné oblečenie na doma. Keďže stále sa po svete šírí koronavírus a mnohí z nás uviazli v pracovnom kolobehu doma, tak trendom tejto zimy je všetko pohodlné oblečenie, v ktorom môžeme leňosiť doma. Ponožky, teplákové súpravy, mikiny s kapucňou, rôzne oversized tričká, to všetko sa vám tento rok určite zíjde. Druh oblečenia, ktorý hraničí s pohodlím v pyžame, ale ktorý vás zachráni, ak sa budete musieť zúčastniť improvizovaného zoom hovoru so svojím šéfom.

Influence