Ako si jednoducho vybrať správnu veľkosť nohavíc?

Ako si jednoducho vybrať správnu veľkosť nohavíc?

Aj vás desí výber vhodnej veľkosti nohavíc cez internet? Nemusí to byť až také zložité, ako to na prvý pohľad vyzerá. Stačí len správne zmerať svoje miery a presne padnúca veľkosť nohavíc je na svete. Dnes vám priblížime spôsob, akým to spraviť tak, aby ste už nemuseli váhať, či nebudú vaše nohavice v páse priúzke alebo celkovo pridlhé. Pomôže nám naša tabuľka veľkostí. Poďme spolu na to! 

Čo budete potrebovať, aby ste zistili vašu veľkosť nohavíc?

 Na to, aby ste presne zistili, ktorá veľkosť nohavíc, riflí či kraťasov z našej ponuky vám bude akurát, budete potrebovať len jednu vec - krajčírsky meter. S ním odmeriate svoje miery a zistite, kde v tabuľke veľkostí sa pohybujete a ktoré číslo nohavíc vám sadne.

 

Ktoré miery sú dôležité?

Ako napovedá obrázok v tabuľke, bude potrebné zistiť spolu päť rozmerov.

 

Prvým je šírka pásu. Ide o polovičný rozmer celkového obvodu pásu. Tento rozmer zároveň predstavuje šírku nohavíc. Preto ho meriame približne v mieste, kde zapíname nohavice.

Druhým rozmerom je šírka nohy respektíve stehna. Meriame ju pri rozkroku a ide o polovicu obvodu nohy v tomto mieste.

Tretím rozmerom je celková dĺžka nohavíc, ktorú sa snažíme zmerať od bodu, kde nám nohavice siahajú v páse (približne vrchná časť bedrovej kosti) až po bod, kde končia pri členku z vonkajšej strany nohy.

Štvrtý rozmer, ktorý musíme brať do úvahy je vnútorná dĺžka nohy. Toto predstavuje dĺžku od rozkroku po spodný lem nohavíc alebo po členky.

A nakoniec, piatym rozmerom je šírka nohy v spodnej časti, ktorú odmeriame ako polovicu obvodu v oblasti členka na nohe. Musíme brať do úvahy, že niektoré nohavice sú v tomto mieste širšie, ako je šírka samotnej nohy.

Po odmeraní týchto všetkých rozmerov si ich starostlivo zapíšte na papier. Tabuľka veľkostí, ktorú nájdete pri každých nohaviciach v našej ponuke, vám napovie, aká veľkosť bude ideálna pre váš typ postavy. Pretože skvelo padnúce nohavice, rifle či kraťasy sú základným krokom k tomu, aby ste sa cítili pohodlne v každom trendy outfite.

Influence