Ako správne nosiť rifľovú bundu?

Ako správne nosiť rifľovú bundu?

Coco Chanel raz povedala, že každá žena by mala mať v svojom šatníku čierne šaty a tak isto je to aj s chlapom a rifľovou bundou. Jeseň už máme tu a chodníky, či cesty nám zdobia krásne farebné listy. Čo tak si ozdobiť aj svoj šatník a to novou denim bundou, ktorá je do týchto jesenných dní ako stvorená. Denim má veľkú výhodu a to, že sa dá vrstviť, čo z neho robí pána každého šatníka. Rifľovka určite nevyjde z módy ani o rok či dva, je to nadčasová vec, ktorá sa jednoducho nestratí v žiadnom pánskom šatníku a spraví z vás priam trendy Boha. Už od roku 1880 je denim stále rovnako v kurze. Chceš teda vedieť ako si vybrať tu správnu bundu, stvorenú ako pre teba? Tak teraz si na tom správnom mieste!

STAV TO NA KLASIKU!

Tak ako my, tak aj každá rifľová bunda je iná a niečim výnimočná, každá je stvorená na inú udalosť, alebo k inému štýlu obliekania. No stále ich spája jedna vec a to je nadčasovosť a uhladenosť v každom smere.

Ak máš rád skôr jednoduchý a elegantný štýl, tak klasická denim bunda, je pre teba ako stvorená. Je to jednoducho kúsok, ktorý ťa nikdy nezradí a stále ti bude po ruke. Či už pôjdeš v lete na rande do mesta v basic tričku, trendy slnečných okuliaroch a denim bunde alebo si ju vezmeš pod dlhý jesenný kabát, tak tak bude stále tá najlepšia voľba akú môžeš urobiť. Možností nikdy nie je dosť. Vrstvenie je pozitívnou stránkou, ktorú treba využiť a tak zažiariť. Sexy muž je spokojný muž a to s výberom od nás určite budeš. V jednoduchosti je predsa krása! 

 STREETSTYLE!

Nebaví ťa už byť viac šedou myšou? Tak čo ták obzváštniť svoj šatník s cool bundou s nápismi či maľbami? Buď iný a vystup z radu. S nami je to také jednoduché stačia skinny rifle, biela košeľa a rifľová bunda s potlačou, ktorej kúpu určite neoľutuješ. Na ulici z teba spraví doslova kráľa v dave! Neboj sa riskovať a skúšať nové štýly!

Tak a na čo stavíš túto jeseň ty ? Bude to stará dobrá klasika, alebo vystúpiš z davu so streetstyle? Voľba je už iba na tebe.

Influence