Čím obdarovať vašu polovičku na Vianoce?

Čím obdarovať vašu polovičku na Vianoce?

Krásny čas ligotavých svetiel, punču, stromčekov a pohodlia s rodinou už čoskoro máme tu. Vianoce už máme za rohom a vy stále váhate čo kúpiť vašej drahej polovičke? V tomto článku sa dozviete, aké vianočné darčeky najviac potešia každého muža a čím mu vyčarujete úsmev na tvári pod vianočným stromčekom. Každá žena určite vie, aké naročné je vybrať ten správny darček pre muža. Či už ide o otca, brata, priateľa alebo dobrého kamoša, tak pred každým veľkým sviatkom v kalendári sa môžete ocitnúť v pomykove. Kľúčom k úspešnému zabezpečeniu darčeka, z ktorého bude milovaná osoba nadšená, je investícia do niečoho, čo jej dá okúsiť trocha luxusu a pocitu, že vám na danom človeku záleží. Na začiatok treba spomenúť, že základom je poznať záujmy obdarovaného. Treba vedieť zhodnotiť či sa daný muž rád stará o pleť, alebo rád nakupuje najnovšie módne výstrelky, alebo si potrpí na flaši dobrej whiskey či cigare. Nerstrácajte zbytočne čas hľadaním po rôznych obchodoch, ale radšej investujte do niečoho, čo bude stáť za to. Čítajte ďalej a inšpirujte sa pri tejto nákupnej horúčke pred Vianocami, predsa len čas sa už nenávratne kráti. 

Čo kúpite mužovi, ktorý má všetko, alebo ak ste muž čo má všetko čo žiadate od ostatných aby vám kúpili? Nech už sa vám páči čokoľvek, tu nájdete všetko čo vám pohladí srdce pod vianočným stromčekom.

KOZMETIKA 

Kozmetika a kozmetické ťaštičky nikdy nesmú chýbať pod stromčekom. My vám na našom webe prinášame novinku a to je exkluzívna telová a vlasová kozmetika a parfumy Slovenskej značky Tie Man na prírodnej báze v podobe deodorantu, pomády na vlasy, sprchovaceho gélu a šampónu, ako aj oleja na bradu a fúzy. Dobrý parfém by mal byť základom každého mužškého outfitu, tak neváhajte, lebo parfumy od Tie Man sú naozaj špičkové. Dobrej kozmetiky nikdy nie je dosť a vášho partnera zaručene potešíte. S touto kozmetikou bude neodolateľný a božsky voňavý.

WHISKEY

Je aj váš partner zberateľom luxusných fliaš a potrpí si na dobrý alkohol? Alkohol je možno trochu klišé, čo sa darčekov týka, no mýslím, že dobrá whiskey bude na Vianoce vždy lahôdkou a zaručene pod stromčekom poteší. Pravidlom samozreme je, investovať do kvality a v tomto smere určite neplatí porekadlo, že menej je niekedy viac. Stačí k tomu pridať, pekné poháre a balenie a váš darček poteší nie jedno mužské oko. 

TEPLAKOVÉ SÚPRAVY

Pandémia stále pretrváva a aj tento rok sme strávili veľa času opäť doma v homeoffice. Preto ideálnym darčekom pre tieto Vianoce je pohodlné oblečenie na doma. Či už ide o ponožky, spodné prádlo alebo teplákové súpravy, týmto darčekom teraz nič nepokazíte. Čo je predsa lepšie ako pocit pohodlia či už doma pri lenošení, alebo pri práci. Teplákové súpravy sú teraz veľmi trendy a môžete si ich kľudne obliecť aj na nákup do mesta, alebo v spojení dobrých doplnkov kľudne aj na kávu. U nás si môžete vybrať tiež a tak obdarovať svojho priateľa. 

HODINKY

Ak má váš partner rád eleganciu hodinky sú tou správnou voľbou. Hodinky pre mužov sú vyjadrením ich osobnosti a neodmysliteľného štýlu. Pánske hodinky sú presiaknuté jemnosťou, ktorá z nich robí hodnotné a nevyhnutné doplnky. Správne hodinky sa stanú jeho talizmanom  na obyčajný deň či pri dôležitých udalostiach. Pri výbere sa riadte heslom v jednoduchosti je krása. Zbytočný gýč, by ubral na elegencii. 

PEŇAŽENKA

Kožené veci sú čoraz viac v popredí a čo sa týka peňaženiek, bude koža v móde stále.  Koža je odolná, všestranná a dodáva nádych triedy a luxusu. Klasická kožená peňaženka je jeden z najlepších vianočných darčekov pre mužov. Najlepšou voľbou je vrecková peňaženka, do ktorej sa zmestí množstvo kariet a uložiť ju môžete kdekoľvek. Opäť treba vsadiť na kvalitu, keďže kvalitná kožená peňaženka bude vyzerať dobre aj o pár rokov a nikdy nevýjde z módy. 

VÍKENDOVÝ POBYT

Ak vaša polovička nie je na materiálne dary, tak idealným darčekom je darčekový poukaz na menšiu dovolenku, či víkendový pobyt. Spravíte tým radosť nie len jemu, ale aj sebe a vytúžený oddych budete obaja milovať. Doprajte si silvestrovský pobyt vo dvojici, alebo celá rodina. Príjemný pobyt si môžete užiť napríklad v Slovenskom raji, Tatrách či u našich susedov v Prahe, alebo v Poľsku. Výber je už len na vás a na preferencíach vašej polovičky. 

OSOBNÝ DARČEK 

Vianočné darčeky pre mužov, do ktorých dáte niečo zo seba sú veľmi výnimočné, pretože odkazujete na spoločné hodnoty a zážitky. Môžete vytvoriť obraz so spoločnou fotografiou, či vytvoriť fotoalbum s vlastnými fotkami aj s textom, ktorý určite zahreje pri srdci aj veľkého chlapa. Na rôznych internetových stránkach si môžete vytvoriť aj oblečenie pre páry s vlastným textom, či vašou spoločnou fotografiou. Je to jeden z najmilších darčekov, aký môžete niekomu dať. Tak načo vsadíte tieto Vianoce vy ? 

Autor článku: Lukrécia Lecáková

Influence