Cíť sa cool no zároveň pohodlne!

Cíť sa cool no zároveň pohodlne!

Niet nad to cítiť sa pohodlne a dobre vo svojej koži. Preto máme pre teba na našom e-shope skvelý typ a tým sú štýlové pánske teplákové súpravy. Jeden z najobľúbenejších hitov tejto jesene je práve 2 dielna tepláková súprava, ktorú si môžeš obliecť do mesta k bielym teniskám alebo aj doma k večernému pozeraniu filmu. Všetko je len na tvojej fantázii a na tom čo si vyberieš! S teplákovou súpravou od nás, budeš CHIC nie len na jeseň, ale počas celého roka. Fantázii sa predsa medze nekladú a dávno už neplatí to, že tepláky do mesta nepatria! Súpravy sú tou najlepšiou kombináciou komfortu a štýlovosti.

SPORTSTYLE

Viete načo pôvodne boli vyrobené teplákové súpravy? Ak hádate, že do fitka a na športové aktivity, tak hádate správne! No dnes je už využitie omnoho viac pestré, predsa len je to kúsok, ktorý môžete nosiť počas celého dňa a budete sa cítiť ako v bavlnke. V pánskom svete módy sa súpravy za posledné obdobie vyšplhali priam na vrchol a pevne sa tam držia aj naďalej. Aj tie najluxusnejšie značky teraz fičia na tomto trende a to sa im teda vôbec nedivíme, predsa chlap v trendy súprave vie upútať pohľad nie jednej ženy. No štýl nie je o značke, ale o vkuse, ktorý žiadnemu fashion maniakovi nesmie chýbať! 

PASTELOVÉ FARBY

V tomto znamení sa nesie aj náš výber teplákových súprav. Pastelové farby sú teraz ako druhá čierna vo svete módy. Ak si chceš spraviť pochmurnú jeseň trochu veselšiu, tak jednoznačne stav na pastelovú farbu, ktorá túto sezónu nesmie chýbať v tvojom šatníku!

No taktiež nikdy nie je zlé staviť aj na starú dobrú klasiku ako je sivá, čierna či béžová. So súpravami od nás budeš svietiť v každej farbe, keďže sme stavili na NOVINKY! Výber je len na tebe a na tvojom vkuse.

ČÍM DOPLNIŤ SÚPRAVU ? 

Teplakové súpravy sú retro kúskom, len v modernom šate. Retro štýl sa k nám znovu vracia a množstvo z nás mu určite podľahlo. V minulosti sa súpravy nosili na trávenie voľného času a odtiaľ práve vznikol aj tento trend. No dnes je súprava skvelým módnym doplnkom kľudne aj do ulíc! Rifľová bunda vie vytvoriť priam hviezdny look a dodá vám ešte väčší šmrnc, k súprave je to tá najlepšia voľba. Stav taktiež na biele tenisky s hrubou podrážkou a tvojmu outfitu nebude už nič chýbať. Pohľad do zrkadla ti hneď spraví krajšie ráno, ktorým môžeš pohodlne a štýlovo začať nový produktivný deň! 

Tak čo, prídeš si na to svoje aj ty? 

Influence