EXKLUZÍVNE RIFLOVÉ A FLANELOVÉ KOŠELE

EXKLUZÍVNE RIFLOVÉ A FLANELOVÉ KOŠELE

Rifľové košele sú v kurze! Dnes sme si pre Vás pripravili blog, ktorý Vás určite zaújme, pretože rifľové a flanelové košele proste nesmú chýbať vo Vašom šatníku. Páni, pokiaľ si chcete neformálne vyraziť na stretnutie s kamarátmi, rifľová košeľa bude určite skvelou súčasťou Vášho outfitu. Je totiž veľmi praktická, všestranná a mužná. Košele si môžete vybrať v rôznej farbe, strihu z našej bohatej ponuky. Určite Vám nejedna padne do oka pri takomto širokom výbere, aký ponúka fashionformen.

História rifľovej košele sa spája s western kovbojom. Na obrázku kovboja určite nebude chýbať okrem typického klobúka aj vyšúchaná košeľa, ktorá sa tak stala najznámejším odevom v histórii. Ďalší úspech zožala v 50-tych rokoch. Košeľa bola vyšívaná trblietavými aplikáciami a koženými strapcami. V takejto podobe ju preslávili country speváci a Hollywoodske hviezdy.V súčasnosti nachádzame rifľové košele v rôznych odtieňoch, štýloch a strihoch.

Táto roztrhaná čierna pánska rifľová košeľa s dlhým rukávom z najnovšej kolekcie v zaujímavom prevedení Vás dostane do kolien. Jej strih si určite zamilujete.Rifľová košeľa pre pánov má dlhé rukávy a dve náprsné vrecká s cvokom. Košeľa je na niektorých miestach a na rukávoch trendovo roztrhaná. Košeľa sa zapína pomocou cvokov. Rifľová košeľa je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu a je príjemná na nosenie. Kombinovať ju môžete s nohavicami alebo džínsami z našej ponuky. Rifľová košeľa a formálne čierne nohavice.Ak ste nevedeli, že takáto kombinácia je možná, potom Vám ju objasníme. Košeľa dodá Vášmu outfitu iskru a čierne nohavice ho budú držať na formálnej úrovni. Tento štýl je vhodný pre mužov, ktorí radi experimentujú a nemajú radi nudu na pracovisku.

Aj táto flanelová košeľa nie je na zahodenie. Zaujímavá pánska flanelová košeľa s károvaným vzorom z najnovšej kolekcie 19/20 v bielej farbe. Dominantou tejto flanelovej košele je určite károvaný vzor, ako aj vrchná časť košele, ktorá je doplnená menčestrovým materiálom, vďaka čomu je ešte príjemnejšia na nosenie. Výber je už len a len na Vás.

Influence