Jedinečné pánske kardigány - buď IN aj ty!

Jedinečné pánske kardigány - buď IN aj ty!

Napriek tomu, že sú muži o čosi otužilejší ako ženy, aj ich sa týka nastupujúca chladná sezóna. Je najvyšší čas skontrolovať stav teplejšieho oblečenia, ktoré nosíme do práce alebo aj počas voľných víkendov či párty. Okrem kabátov alebo zimnej bundy budete určite potrebovať ešte aspoň jednu vrstvu. Nahraďte svoju starú mikinu novým a elegantným kardigánom alebo svetrom ako správny gentleman.

Model na tejto fotke má oblečený štýlový pánsky kardigán vhodný aj na tieto chladné jesenné dni. Celý pánsky kardigán  je pokrytý farebne odlišnými kockami, ktoré sú sfarbené do nenápadnej sivej a zelenej. Je vyrobený z pohodlného a mäkkého materiálu, ktorý je príjemný na nosenie. Tento kardigán má dlhší strih, je bez zapínania a po bokoch sa nachádzajú dve vrecká. Súčasťou je taktiež aj veľká kapucňa. Tento kardigán si určite zamilujete pre jeho elegantnosť a štýlovosť.

Predĺžený pánsky sveter s asymetrickým zipsom, z najnovšej kolekcie značky Black Island v čiernej farbe. Trendový pánsky sveter má predĺžený strih a zapína sa pomocou asymetrického zipsu. Má dve bočné vrecká a tiež veľký golier, ktorý robí sveter ešte zaujímavejším.

Kardigán je typ svetra, ktorý je vhodný na každodenné nosenie. Príjemne zahrieva a Vášmu outfitu dodá jednoduchosť. Kardigány poznáme v rôznych štýloch a materiáloch, ktoré pomáhajú tvarovať Váš trup. Môžeme ho rôzne kombinovať či už s tričkom, košeľou alebo elegantným oblekom. Uvoľnený materiál vytvára neformálny, módny pánsky vzhľad.

Kvalitný sveter je jedným z najlichotivejších kúskov jesenného pánskeho šatníka. Udrží Vás v teple a zároveň doladí celkový outfit. Perfektne sa hodí pre ladenie s košeľou, bundou, jesenným sakom alebo kabátom.

Influence