Jeseň sa blíži – tieto štýlové kúsky ti nesmú chýbať!

Jeseň sa blíži – tieto štýlové kúsky ti nesmú chýbať!

Aj tebe sa zdá, že to leto akosi rýchlo uletelo a už tu čochvíľa máme jeseň? Toto tradične mrzuté obdobie roka si môžeš zlepšiť napríklad tak, že si dopraješ pár nových kúskov do šatníka. Ktoré sú to a prečo ich jednoducho musíš mať vo svojej výbave aj ty?

Rifľová bunda

Tento štýlový kúsok oblečenia je v móde už celé dekády a stále sa nechystá do dôchodku. Nezáleží na tom, aký máš typ postavy či štýl obliekania, s peknou rifľovkou zažiariš vždy a všade. Máš rád originálne potlače, roztrhanú rifľovinu, alebo skôr preferuješ decentný štýl? V našej širokej ponuke kvalitných rifľových búnd si rozhodne prídeš na svoje. Aktuálnym trendom sú práve bundy s veľkou potlačou na zadnej strane.

Výhodou rifľovej bundy je skutočnosť, že ju veľmi ľahko skombinuješ s rôznymi druhmi nohavíc a tričiek. Okrem toho, že ti dodá unikátny štýl, naviac ťa do istej miery aj ochráni pred tradičným jesenným chladom.

Elegantný kabát

Ak skôr preferuješ decentný štýl a rád sa obliekaš elegantne, jesenný kabát bude skvelou voľbou. Vhodný je nielen na formálne udalosti, ale aj na každodenné nosenie, keďže je fakt pohodlný. Okrem tradičných farieb – hnedej a sivej, môžeš siahnuť aj po žiarivejších odtieňoch – modrom, červenom, či dokonca bielom!

Veľkým hitom sú dnes flanelové kabáty s tradičnými vzormi. Sú úžasne teplé, mimoriadne trendy a ženy ich na mužoch jednoducho milujú!

Jogger rifle

O tom, že tradičné modré rifle by za žiadnych okolností nemali chýbať v tvojom šatníku, ti snáď ani nemusíme hovoriť. Určite nejaké máš. Čo však možno nemáš, to sú jogger rifle. Tie sú podľa mnohých chlapov tým najlepším typom nohavíc na voľnočasové nosenie. Sú extrémne pohodlné, ochránia ťa pred chladom a veľmi dobre zvýraznia tvoju mužskú postavu. Naviac, dostupné sú v rôznych zaujímavých farbách, ľahko ich tak zladíš so zvyškom outfitu.

Mikina

Mikina je úplným základom väčšiny komfortných jesenných outfitov. V dnešnej dobe sú IN najmä mikiny s väčšou potlačou, či už na prednej alebo zadnej strane. Je už len na tebe, či uprednostníš strih s kapucňou alebo bez. Prvý menovaný typ je vhodný vtedy, keď si už na mikinu neobliekaš ďalšiu bundu. Daj si záležať na tom, aby bola mikina kvalitná a udržala ťa pekne v teple. Z našej ponuky si určite vyberieš!

Rolák

Tento kúsok oblečenia sa často u chlapov stretáva s kritikou, my však máme pre teba malé tajomstvo – baby a ženy jednoducho žerú chlapov v rolákoch! Najmä, pokiaľ máš peknú postavu a zvolíš si obtiahnutejší strih. Okrem toho, že roláky sú mimoriadne štýlové, prinášajú aj veľký praktický benefit – keďže chránia krk pred chladom, znižujú riziko, že polovicu jesene stráviš v posteli s nejakým kašľom alebo zápalom hrdla.

Ak ti v tvojej jesennej kolekcii oblečenia ktorýkoľvek kúsok chýba, choď čeknúť náš e-shop. Určite aj ty nájdeš veci, vďaka ktorým túto jeseň neprídeš ani o kúsok zo svojho originálneho štýlu!

 

Influence