Ktorými doplnkami naozaj ohúriš ženy a ktoré by si mal radšej zahodiť do koša?

Ktorými doplnkami naozaj ohúriš ženy a ktoré by si mal radšej zahodiť do koša?

Keď sa opýtaš žien, čo je na chlapoch najpríťažlivejšie, jednou z odpovedí budú určite vhodne zvolené doplnky. Ženy jednoducho milujú hodinky, náramky a ďalšie drobnosti, ktoré v ich očiach zohrávajú veľkú úlohu. Ale pozor! Nie je doplnok ako doplnok. Čo sa naozaj oplatí zaradiť do outfitu a naopak, čím odradíš nežné pohlavie na kilometre ďaleko? Spýtali sme sa našich kamarátok, ktoré nám poskytli cenné odpovede!

Hodinky ti nesmú chýbať

Podľa drvivej väčšiny žien sú hodinky najdominantnejším doplnkom chlapa. Sú jednou z prvých vecí, ktoré si na tebe všimnú a spravia si na základe nich určitý názor. „Hodinky by mali byť dostatočne veľké, aby reprezentovali mužnosť. Zároveň by však nemali byť obrovské a prečačkané rôznymi tvarmi či farbami. Obvykle platí, že v jednoduchosti je krása.“ povedala nám Janka.

Ženy sa tiež zhodli na tom, že do hodiniek by si sa nemal báť zainvestovať pár stoviek eur. Lacné kúsky za 20 € už z diaľky bijú do očí a rozhodne ti nespravia dobrý image. Jednoznačným prúserom sú aj falošné značkové hodinky. Ak nejaké máš doma, rýchlo ich zahoď do koša, kým ich niekto na tebe neuvidí. Takto rozhodne žiadnu inteligentnú ženu neohúriš.

Vyber si vhodný náramok

Na jednej ruke pekné hodinky, na druhej náramok. Takto nejako vyzerá ideálna kombinácia mužských doplnkov podľa väčšiny žien. Pri výbere náramkov platí jednoduché pravidlo. Pokiaľ máš veľké svalnaté ruky, pokojne si dopraj výraznejší náramok s lávovými kameňmi, ktorý mnohé ženy jednoducho milujú. Chybu však rozhodne nespravíš ani elegantným tenkým náramkom vyrobeným zo šnúrky.

Pozor si však dávaj vtedy, keď máš tenšie ruky. „Veľké a výrazné náramky vyzerajú na chudých chlapoch jednoducho smiešne. Atraktívne na nich pôsobia práve tenké šnúrkové náramky, ktoré majú dĺžku akurát prispôsobenú hrúbke ruky.“ poradila Terézia. Na farbe nezáleží, ale ak sa ti podarí zladiť ju s outfitom, máš plusové bodíky k dobru.

Peňaženka – detail, na ktorý nezabúdaj

Nie je nič horšie, ako keď chlap ide platiť a z vrecka vyberie vyšumelú starú peňaženku s nejakým detským obrázkom. „Raz som bola na rande s chalanom, ktorý mal 26 rokov a keď šiel platiť, z vrecka vytiahol peňaženku s obrázkom Bleskového McQueena. Mala som čo robiť, aby som sa nezačala smiať a musím uznať, že v mojich očiach tým celkom klesol.“ priznala sa Jana.

Kúp si peknú reprezentatívnu peňaženku, ktorá nebude zbytočne veľká, no zároveň do nej zmestíš všetky potrebné karty a doklady. Overeným riešením sú prémiovo pôsobiace kožené peňaženky.

Ľadvinkou skôr znechutíš ako zaujmeš

Napriek tomu, že ľadvinky sa v posledných rokoch na chvíľku dostali späť do módy, väčšina žien ich stále nemá v obľube. Z 10 opýtaných báb nám len 1 povedala, že na niektorých chalanoch vyzerá tento doplnok dobre. Ak chceš pôsobiť atraktívne, radšej ju nechaj doma v skrini. A pokiaľ ju nemáš, ani si ju nekupuj.

Štýlovým spôsobom, ako pohodlne nosiť všetky potrebné veci, je malý ruksak alebo crossbody taška. Tou nikdy nič nepokazíš.

Dobre sediace okuliare ako čerešnička na torte

Slnečné okuliare dokážu významným spôsobom zmeniť to, ako navonok pôsobíš. Dôležité je vybrať si okuliare, ktoré ti budú ladiť k tvári. „Chalani s menšou hlavou by si mali vyberať menšie okuliare a naopak, pokiaľ majú hlavu väčšiu, hodia sa im aj väčšie modely.“ poradila Terézia.

V konečnom dôsledku však až tak nezáleží na tom, či sa rozhodneš pre štýlové slnečné okuliare s veľkými presklenými plochami alebo retro modely s okrúhlym tvarom. Pokiaľ sa v nich cítiš komfortne a sám vidíš, že sa ti hodia, nemáš čo stratiť.

Pokiaľ ti niektoré zo základných doplnkov v outfite chýbajú, nájdeš ich v našom e-shope. Zo širokej ponuky si nepochybne aj ty vyberieš kúsok, ktorý ti bude dokonale sedieť!

 

Influence