Menej je niekedy viac!

Menej je niekedy viac!

Stalo sa vám niekedy ráno, že ste si nemali čo obliecť aj keď vaša skriňa prekypovala oblečením? To bude tým, že pravdepodobne sa vo vašom šatníku nenachádzajú jednoduché kúsky, ktoré sa dajú ľahko skombinovať. Čo je pre vás najdôležitejšou časťou vášho šatníka? Zimný kabát? Topánky? Nohavice s potlačou? Košele s kubánskymi golierom v rôznych farbách? Nie!! Pokiaľ ide o hierarchiu šatníka tak za základ sa jednoznačne považuje jednoduché biele tričko, alebo rolák. Jednoduché biele tričko, ktoré je základom každého outfitu a spoľahlivé džínsy, po ktorých siahnete takmer stále, sa považujú za odevy, ktoré sú jadrom celého šatníka. V dnešnom článku sa vám to budeme snažiť ukázať a dokázať, že menej je v skutočnosti naozaj viac! Ak chcete vylepšiť váš šatník tak čítajte ďalej a inšpirujte sa do budúcna. 

ŠACHOVNICA

Určite poznáte ten pocit keď nemáte čas ani chuť premýšľať o každom jednom oblečení, ktoré si oblečieme, do najmenších detailov. V takejto situácií je biela a čierna váš najväčší záchranca.Čierna a biela budú vždy vyzerať dobre spolu, čo znamená menej času na premýšľanie o tom, čo si oblečieme, a viac času sústrediť sa na veci, na ktorých skutočne záleží alebo ktoré sú v danej chvílí viac podstatné.

MINIMALIZMUS

Často spomínaná a moja obľúbená ikona Coco Chanel raz označila za dobrú prax pozrieť sa do zrkadla pred odchodom z domu a vyzliecť si jednu vec. Samozrejme , že pravdepodobne myslela viac na dámsku módu a menej na pánske oblečenie, ale myslím si, že sa to týka taktiež aj pánov. Čo sa týka štýlu, menej je často viac, no existuje tenká línia, ktorá oddeľuje minimalizmus od bežného ba až nudného. Ako teda spraviť aby aj jednoduchý look vyzeral luxusne? úč je v detailoch. Stačí obohatiť váš look o jednoduchú beanie čiapku, či zaobstarať si pár kvalitných bielych tenisiek. Taktiež aj klasické modré džínsové nohavice môžu mať kvalitné prešívanie, ktoré ozdobí minimalistický outfit. 

KOŠEĽA+DENIM

Mnoho mužov má svoje korene v dielni. A viete čo v dielni počas práce nosili ? Džínsy a veľkú košeľu na vrchu. Tento look sa nazýva taktiež aj ako "pracovné oblečenie". Jednoduchá košeľa v jemnej farbe je nadčasová, vyzerá skvele, je funkčná a dá sa nosiť počas celého roku. Nasledujú džínsy zo surového denimu, ktoré sú základom pre tento krok. A samozrejme nesmieme zabudnúť na prvý krok a to je jednoduché tričko v zemitej farbe. Vrstevenie je dôležitou súčasťou a kľúčom tohto looku. Rozopnutá košeľa na jednoduchom podklade nebude určite vyzerať nudne! V tomto outfite budete vyzerať mužne ako pravý chlap! Na našom eshope nájdete najväčšiu ponuku rifľových nohavíc, je len na vašom vkuse čo si zvolíte. Tak čo inšpirujete sa aj vy ? 

Influence