NAŠE ZIMNÉ BUNDY SI PROSTE ZAMILUJEŠ!

NAŠE ZIMNÉ BUNDY SI PROSTE ZAMILUJEŠ!

Keďže letné dni a noci sú nenávratne preč, potrebujeme zmenu. Zmenu v našom šatníku. V takomto chladnom a mrazivom počasí nás zahreje len kvalitná zimná bunda. Zimná bunda je neodmysliteľnou súčasťou šatníka každého z nás. Pri výbere tej správnej zimnej bundy musíme byť obzvlášť pozorní. Okrem peknej bundy, ktorá nám doladí celý outfit potrebujeme bundu, ktorá nás kvalitne zahreje. A prečo by sme si nemohli vybrať peknú a zároveň teplú bundu? V našej ponuke nájdete len tie najlepšie a najpredávanejšie kúsky zimných búnd na rok 2019/20. Niektoré sme si pre Vás pripravili.

Na tomto obrázku, ktorý sme si pre Vás pripravili môžete vidieť trendy pánsku zimnú bundu, tmavo zelenej farby. Na tejto bunde je okrem iného zaujímavé prevedenie, ktoré Vás zaujme ihneď na prvý pohľad. Bunda je v netradičnom lesklom prevedení. Táto pánska zimná bunda je veľmi kvalitne prepracovaná. Práve takáto bunda je ideálnym kúskom do vašej skrine. Bunda má veľkú kapucňu, ktorá sa kedykoľvek odopnúť. Okrem kapucne ma bunda dvojité zapínanie. Vnútorné zapínanie na praktický zips a vonkajšie zapínanie na gombíky. Táto bunda je proste bomba!

Štýlová pánska zimná koženková bunda parka z najnovšej kolekcie 2020 v čiernej farbe. Zateplená zimná bunda parka je ideálna do najchladnejších zimných dní. Bunda má zvnútra príjemnú hrejivú kožušinku. Súčasťou bundy je aj veľký golier s kožušinkou. Spodná časť bundy, ako aj rukávy sú zakončené kožušinkou a cvokmi v čiernej farbe. Bunda sa zapína pomocou zipsu. Súčasťou bundy sú dve praktické bočné vrecká so zipsom. Bunda je zateplená, takže je ideálna do chladných zimných dní. 

Teraz je ten správny čas nájsť tú správnu bundu na zimu, na sezónu 2019/20. Naše online trendy ťa pripravia na príjemné štýlové dobrodružstvo. Pozri si čo sme pre teba pripravili v našej kolekcii. Tak neváhaj a „bež“ sa pozrieť na skvelé kúsky od fashionformen.

Influence