PÁNSKE RIFLE 2Y PREMIUM DO KAŽDÉHO POČASIA

PÁNSKE RIFLE 2Y PREMIUM DO KAŽDÉHO POČASIA

Pánske rifle s dierami alebo potrhané pánske rifle sú obľúbeným hitom posledných pár rokov a ešte dlho ostanú v obľube, preto by ste si mali vybrať z našej bohatej ponuky. Roztrhané rifle sú kúskom, ktorý sa v posledných rokoch teší stále väčšej popularite a nemal by chýbať v šatníku nikoho, kto sa rád oblieka podľa najnovších trendov. Tak ako väčšina oblečenia i roztrhané džínsy prešli určitým vývojom, ktorý sa podpísal na dizajne, ktorý poznáme dnes. Už to nie sú len kúsky s jednoduchými dierami na kolenách či v oblasti stehien. Dnes poznáme roztrhané džínsy ako sofistikovaný kúsok, ktorý premyslené diery a záplaty posúvajú na novú úroveň.

Tmavo-modré pánske rifle WEO z najnovšej kolekcie svetoznámej značky 2Y Premium. Rifle pre pánov, ktoré chcú zaručene zaujať, majú SKINNY FIT strih. Džínsy vynikajú hlavne vďaka štýlovej potlači na oboch stehnách a pod ľavým kolenom. Rifle majú trendovo roztrhané kolená. Rifle majú dve vrecká vpredu aj vzadu, možnosť vložiť opasok a sú vyrobené z veľmi pohodlného a kvalitného materiálu, preto sú ideálne na bežné nosenie.

Vybrali sme si pre Vás tieto exkluzívne roztrhané čierne pánske rifle, z najnovšej kolekcie svetoznámej značky 2Y Premium. Tieto rifle zaujmú ihneď na prvý pohľad, najmä vďaka štýlovej bielej potlači na pravom stehne, ktorá je doplnená o imitáciu zapínania. Jedinečnosť tomuto modelu pánskych riflí zaručene dodáva aj jemne potrhaný dizajn. Džínsy majú dve vrecká vpredu aj vzadu.

Hoci je dnes veľká ponuka riflí, ktoré sú rôznych strihov, medzi najobľúbenejšie patria jednoznačne slim. Jednoduché tričká či nápadité pánske mikiny majú možnosť s roztrhanými džínsami výborne pracovať a tak priniesť do šatníka nový vietor a pritiahnuť všetky pohľady. Veríme, že Vás náš výber zaujal natoľko, že si nejaké pánske rifle 2Y PREMIUM vyberiete.

Influence