Pánske roztrhané džínsy - sexi a štýlové zároveň.

Pánske roztrhané džínsy - sexi a štýlové zároveň.

Roztrhané džínsy sú kúskom, ktorý sa v posledných rokoch teší stále väčšej popularite a nemal by chýbať v šatníku nikoho, kto sa rád oblieka podľa najnovších trendov. Tak ako väčšina oblečenia i roztrhané džínsy prešli určitým vývojom, ktorý sa podpísal na dizajne, ktorý poznáme dnes. Už to nie sú len kúsky s jednoduchými dierami na kolenách či v oblasti stehien. Dnes poznáme roztrhané džínsy ako sofistikovaný kúsok, ktorý premyslené diery a záplaty posúvajú na novú úroveň.

Na samom začiatku boli roztrhané rifle predovšetkým kúsok, ktorý sa zaraďoval do pouličnej módy a bol jasným kúskom spadajúcim do kategórie street style. Premyslený dizajn a stále väčšie množstvo prvkov sa však prejavilo tak, že dnes nie je ničím výnimočným natrafiť na roztrhané pánske džínsy i v kombinácii s kvalitnou pánskou košeľou v business štýle či na kombináciu s elegantným sakom. Predstavivosť je v oblasti štýlu dôležitá a prelínanie rôznych štýlov je dnes mimoriadne v kurze. Tak prečo to neskúsiť?

Hoci sú dnes roztrhané džínsy v ponuke v rôznych strihov, medzi najobľúbenejšie patria jednoznačne slim. Ich jednoduchý strih z nich robí výborného kandidáta na kombinovanie a to ako v casual štýle tak i v uvoľnenom. Jednoduché tričká či nápadité pánske mikiny majú možnosť s roztrhanými džínsami výborne pracovať a tak priniesť do šatníka nový vietor a pritiahnuť všetky pohľady. Štýlová móda pre mužov sa zakladá rovnako na jednoduchých kúskoch, ktoré sa veľmi ľahko medzi sebou kombinujú, ako na sofistikovaných kúskoch, medzi ktoré roztrhané pánske džínsy rozhodne patria Ak nechcete ísť s kožou na trh, neváhajte siahnuť po kúskoch s nápaditými záplatami, ktoré prinášajú len ďalší štýlový prvok v podobe kombinácie rôznych materiálov. Pánske džínsy vďaka nim dostávajú úplne nový rozmer a posúvajú sa na novú úroveň.

Influence