RIFĽOVÁ KOŠEĽA - NUTNOSŤ V ŠATNÍKU KAŽDÉHO ŠTÝLOVÉHO MUŽA

RIFĽOVÁ KOŠEĽA - NUTNOSŤ V ŠATNÍKU KAŽDÉHO ŠTÝLOVÉHO MUŽA

Džínsovina je moderným módnym doplnkom, ale nebolo to tak vždy. V skutočnosti džínsovina podlieha módnym vzostupom a pádom a časom sa významne vyvíja. Našťastie, teraz je horúcim trendom, a tak by nemala chýbať v šatníku žiadneho muža. Napríklad vo forme trendy riflovej košele.


Prvú zaznamenanú džínsovú bundu alebo košeľu vytvoril v Spojených štátoch asi v roku 1880 Levi Strauss, približne desať rokov po tom, čo vynašiel džínsy ako nový typ pracovného odevu určeného na funkčné použitie pre kovbojov, baníkov a železničných pracovníkov.

Čo je to „Kanadský smoking“? Ide o hovorový termín na nosenie džínsovej košele s džínsami. Termín údajne vznikol v roku 1951 po tom, čo bol Bingovi Crosbymu zamietnutý vstup do hotela v Kanade z dôvodu, že mal na sebe denimovú košeľu a denimové nohavice. Po zistení incidentu navrhol Levi Strauss & Co. smoking ako reklamný kúsok vyrobený z džínsoviny.

Rifľové košele akéhokoľvek strihu a vyhotovenia sú skvelo kombinovateľným doplnkom, ktorý osvieži každý outfit. Preto by nemal chýbať ani vo vašej módnej výbave a najlepšie rovno vo viacerých prevedeniach. Skúste napríklad košele s maskáčovým detailom alebo tie z farebnej džínsoviny.

Košeľa z džínsoviny je naozaj jednoducho použiteľná vo voľnočasových aj formálnejších outfitoch. Skvelá voľba na párty, príjemné posedenie s kolegami ale aj na rande či iné stretnutie. Správne zvolená rifľová košeľa pozdvihne vaše sebavedomie a zvýrazni proporcie. Neexistuje ikonickejší módny doplnok ako džínsová košeľa. Je nutnosťou v šatníku mužov už od nepamäti a je veľmi príťažlivá aj pre ženy. Preto neváhajte a vyberte si nesmrteľné kúsky z našej ponuky!

Influence