SPRÁVNE ZVOLENÉ NOHAVICE DODAJÚ ORIGINÁLNY CHARAKTER KAŽDÉMU OUTFITU!

SPRÁVNE ZVOLENÉ NOHAVICE DODAJÚ ORIGINÁLNY CHARAKTER KAŽDÉMU OUTFITU!

Nohavice sú základným kúskom vášho šatníka, ktorý môže výrazne formovať celý výsledný outfit a dať mu originálny ráz. Najstaršie známe nohavice boli nájdené na cintoríne v Yanghai v Turpane, Sin-ťiangu, v západnej Číne a datované boli do obdobia medzi 10. a 13. storočím pred naším letopočtom. Vyrobené boli z vlny, nohavice mali rovný strih na nohách a široký sed a boli pravdepodobne zhotovené účelne - pre jazdu na koňoch.

Vo väčšine Európy sa pánske nohavice nosili od pradávna a počas stredoveku sa stali najčastejšou formou odevov pre mužov. Od polovice 20. storočia stále viac nosili nohavice aj ženy, ktorým to predtým umožňované nebolo.

Správny pár nohavíc môže byť najjednoduchší komponent oblečenia, ale taktiež môžu znamenite zvolené štýlové nohavice okamžite podtrhnúť každý outfit a urobiť ho jedinečným.

Možno si myslíte, že vaše overené čierne džínsy sú tým správnym kúskom, ktorým nič nepokazíte. Módne a výrazné kárované nohavice vám však pomôžu okamžite zažiariť a vytvoriť si svoj vlastný charakteristický štýl, ktorý bude neodolateľný. Károvaný vzor nohavíc sa drží už niekoľko sezón na vrchole módnych rebríčkov a vyzerá to, že káro je naozaj nesmrteľné.

Ak vám nechýba odvaha, môžete si vybrať aj z našich farebnejších mužných modelov. Možno ste nad týmto štýlom ešte neuvažovali, no jednoznačne by ste mali. Dokážu spraviť zázraky s celým outfitom a priniesť doňho žiadanú iskru.

Elegantné a trendy pánske nohavice dnes už nemusíme vidieť len vo formálnych odevoch. Naopak, čoraz viac sa dostávajú do bežného štýlu, ktorý spravia originálnym a neprehliadnuteľným. Pokojne skombinujte tento kúsok s teniskami a vyrazte sa zabaviť na párty. Nájdite si svoj charakteristický módny smer!

Influence