Štýlové pánske nohavice pre elegantný mestský štýl

Štýlové pánske nohavice pre elegantný mestský štýl

Chlapi ruku na srdce! Čo v móde vystihuje muža viac, ako pánske nohavice? Už niekoľko storočí sú neodmysliteľnou súčasťou našich pánskych šatníkov. I keď, taký otužilý Škót tam nájde aj sukňu, teda kilt. Vráťme sa však späť k väčšine mužského sveta a do dnešnej doby.

Hovorí vám niečo men street fashion či street style? Po slovensky pánsky mestský štýl či pouličná móda? Je pohodlná, ležérne elegantná, a niekedy aj odvážna kombináciou farieb, strihov a doplnkov. Pánska móda, kde si slobodne môžete vybrať svoj vlastný štýl obliekania.

Ak je táto móda podľa vášho vkusu, nemali by vo vašom šatníku určite chýbať aj štýlové pánske nohavice pre mestského elegána. Pritom vo výbere farby, či vzorov sa nemusíme vôbec obmedzovať. V letných a slnečných dňoch náš outfit osviežia odtiene svetlých pastelových farieb, alebo biela. Klasická čierna, odtiene sivej, či nadčasové a trendy kárované vzory, zas dodajú ten správny šmrnc elegancie. 

    

Ale pozor! Nezáleží len na farbe. Rozhodujúci aj správny strih nohavíc. Nikto z nás určite nemá rád, keď ho to niekde ťahá, alebo tlačí. Medzi tie moderné strihy patrí určite “slim” so štandardnou výškou pásu, ktorý sa od stehien smerom nadol postupne zužuje. Nohavice tak primerane splývajú okolo bokov a nôh. A na koniec pri výbere kvalitných nohavíc, je pomyselnou čerešničkou na torte určite 100% bavlna. Prírodný materiál, ktorý jednoznačne milujeme. Pevný, priedušný a príjemný na dotyk. 

Keďže nohavice sme si už vybrali. Zostáva si už len položiť poslednú otázku. Čo si k nim obliecť? Elegantná košeľa a nohavice je kombinácia, ktorá určite nezostane bez povšimnutia pozornosti žiadnej ženy. Preto by sme si košele nemali kupovať iba na promócie, svadbu, či kar. 

Mestský štýl nám však dáva vo výbere kombinácií väčšiu voľnosť. Čo tak nohavice, štýlové tričko a biele tenisky?

Influence