Summer time! Čo si obliecť na festival?

Summer time! Čo si obliecť na festival?

A je to tu! Konečne sme sa všetci dočkali a odhodili zimné bundy aspoň na pár mesiacov! Leto je tu a s ním aj nové trendy, ktoré vám dnes predstavíme a veríme, že sa pri výbere svojho festivalového outfitu inšpirujete tipmi od nás. Leto je to najkrajšíe ročné obdobie v roku, kedy nie len chodíme po výletoch, dovolenkách či festivaloch, ale aj v svete módy je to čas, kedy sa dokážeme vyhrať s outfitmi čo najviac. Rôzne farby, glitre, potlače, nášivky to je to, čo na lete milujem najviac. Zažiarte čo najviac a toto leto sa určite nebojte zaexperimentovať a výjsť zo svojej ulity! Chcete sa dozviedieť viac o tom čo letí? Tak čítajte ďalej a na konci sa s vami podelíme o menšie prekvapenie a to najmä pre párty ľudí, ktorí budú mať toto leto nabitý program rôznymi akciami po celom Slovensku. 

Taktiež sa chystáte na prvý festival tento rok a kladiete si otázku čo na seba? Tu je pár tipov od nás a základné dve pravidlá, ktorých by ste sa mali pri výbere outfitu držať.

1.Neberte si niečo, čo je vaším obľúbeným kúskom v šatníku.

S touto radou mám osobnú skúsenosť, keď som si na penovú párty vzala úplne nové biele topány! Po návrate domov, ich farba bola neidentifikovateľná, no od bielej mala na míle ďaleko. Topánky som zahodila rovno do koša. Neberte si svoje najlepšie, najobľúbenejšie alebo najdrahšie oblečenie! Budete sa potiť, zašpiníte sa, nápoje sa rozlejú a veci sa stratia - taká je realita na hudobných festivaloch. Ste tu predovšetkým na to, aby ste sa zabávali a vyventilovali svoju myseľ od pracovných povinností, ktoré ste riešili po celý rok.

2.Nezabudnite na svoje pohodlie! 

Neberte na seba príliš tesné oblečenie, topánky, ktoré vám nesedia alebo niečo v čom sa necítite príjemne! Nezabúdajte, že budete vonku celý večer a pohodlie a váš komfort by mali byť na prvom mieste. Možno to na vás vyzerá dobre, ale keď to obmedzuje váš pohyb, tak si to radšej nechajte na inú príležitosť.

A teraz môžeme prejsť na tipy čo si obliecť! Ak ide o festivaly, je to čas kedy môžete vyniknúť a hodiť na seba niečo iné, čo by ste si na každodenný deň neobliekli. Reč je o bláznivých doplnkoch, farebných nohaviciach, rôznych nášivkách a nezabudnime aj na farebné potlače!

Čo si teda hodiť na seba ?

1. Voľná košeľa alebo tielko! 

Voľná farebná košeľa je tou správnou voľbou. Pestré farby prilákajú pozornosť na váš outfit,a ani po nejakom tom pivku vás kamoši nestratia! Košeľu môžete doplniť o slnečné okuliare, rôzne náhrdelníky, prstene a náramky! Ak nechcete byť prílíš extravagantný, tak na vrch svojho outfitu hoďte flanelovú košeľu. Chcete celú noc pretancovať a cítiť sa pri tanci slobodne? Tak stavte na tielko! Samozrejme ako je pri festivaloch pravidlom, opäť nezabudmite na farby a veselé potlače.

Tip od nás:

2.Kraťasy alebo farebné nohavice!

Pokiaľ ide o spodnú časť tela výber je len na vás a na tom, čo preferujete vy. Ak sa lepšie cítite v kraťasoch tak zvoľte buď rifľové, alebo nejaké bláznivé s potlačou či nášivkami. Dlhé nohavice by som zvolila v nejakej crazy farbe, alebo napríklad cargo, ktoré sa na festival skutočne hodí. Stavte na voľnejší kúsok, aby ste sa necítili nepohodlne a aby ste v svojom outfite vydržali celú noc.

Tip od nás:

3.Čo si obuť? 

Neobúvajte si tie najkrajšie ani najdrahšie topánky čo doma máte. Tie na vás počkajú a aspoň si ich nezničíte. Keďže sa vaše topánky zablátia, zašpinia, niekto vám pravedopodbne stúpne na nohu, tak zvoľte topánky, ktoré sú staršie a cítite sa v nich dobre. Také Vansy či Conversy sú dobrá voľba! Biela, maslová či akákoľvek svetlá farba nie je dobrý výber. 

4.Doplnky

Vybláznite sa s doplnkami! Samozrejme nekradnite šperky vašej partnerke či mame! Rôzne náramky nájdete aj u nás! Všetko záleží len od vášho vkusu, ak neobľubujete bižutériu tak svoj outfit môžete doplniť napríkad slnečnými okuliarmi, hodinkami, šiltovkou či klobúkom. S doplnkami viete oživiť aj úplne bežný outfit a priniesť mu veľkú dávku šmrncu.

Tip od nás:

MOTEL KAMENEC MERCH: 

A nakoniec menšie prekvapnie o ktorom som písala na začiatku článku. Už v piatok 25.6 na moteli Kamenec odštartujeme divokú jazdu a to OPEN SUMMER WEEKEND 2022. Môžete sa tešiť na svetoznámu DJ-ku Nora En Pure a k tomu aj na umelcov ako DJ EKG, Dominik Gehringer, DJ Robin, Marko Mazag, Andee, Bongoman Elizz a ďaľších. Práve na túto príležitosť 20 výročia vzniku motela Kamenec sme si pre vás v spolupráci ako reklamný partner motela Kamenec pripravili Merch, ktorý nájdete na našom e-shope. Ak teda stále váhate čo si na piatkovú párty obliecť, tak mám pre vás ďalší tip a to MERCH motela Kamenec. Ak stále nemáš lístok a chceš odštartovať skvelé leto práve na Šírave tak neváhaj a KLIK sem, keďže lístky sa rýchlo míňajú. MERCH nájdeš u nás v novinkách. Tričká sú vyrobené zo 100% bavlny a sú voľnejšieho strihu, takže sú na festivaly ako stvorené! Nájdete ich v rôznych farbách a s rôznymi motívmi.

Tip od nás:

Tak čo, odštartuješ aj ty tento víkend veľkou párty či festivalom ? 

Autor článku: Lukrécia Lecáková

Influence