Módne trendy v roku 2022!

Módne trendy v roku 2022!

Nový rok sme už úspešne privítali a tento rok vítame taktiež aj s novými trendami v obliekaní. Počuli ste už niekedy o výraze „Nový rok, nové ja“? S radosťou oznamujeme, že pánska móda v roku 2022 sa bude niesť vo farbách. Hlavné témy na molách v Paríži či v Londýne sú sústredené okolo nádeje a slobody. Zatiaľ čo minimalizmus a tlmené tóny boli hlavnou témou posledných rokov, tento rok čakajte veľkú zmenu. Tentokrát sa nebudeme riadiť heslom „menej je viac“, v roku 2022 sa dostáva do popredia heslo „viac je viac“. V našich šatníkoch uvidíme veselé farby a hravé vzory. Ste pripravení znovu sa spojiť s vonkajším svetom a s novinkami, ktoré nám prináša? Od žiarivých odtieňov a odvážnych strihov až po nové trendy z minulých desaťročí, pánska móda v roku 2022 určite nebude nudná. Ak ste hľadali spôsoby, ako prebudiť svojho vnútorného trendsettera, teraz máte príležitosť! Tento rok to určite stavte na odvahu! 

 VÝRAZNÉ FARBY A POTLAČE 

Počuli ste už niekedy o tom, že farby odrážajú to čo práve cítime či už ide o radosť alebo smútok? Farby v tomto roku sa budú niesť v znamení radosti. Taktiež sa hovorí, že farby môžu ovplyvniť vašu náladu, takže kto by nechcel využiť dávku každodennej radosti? Pánska móda 2022 je o vnesení jasných farieb a pútavých potlačí do vášho každodenného obliekania. Stredobodom záujmu sú dobrodružné odtiene ako výrazná zelená, nápadná modrá, elektrická žltá či ohnivá červená. Nebojte sa, tieto živé odtiene úplne nenahrádzajú neutrálne farby, ale skôr ich dopĺňajú. Nebojte sa pridať do svojho béžového setu mikiny a teplákov nádych červenej alebo ružovej. IN budú taktiež rôzne potlače, grafity či špírály. Nebojte sa zaexperimentovať a zažiarte! 

RETRO Z 90. ROKOV

Stará dobrá, nadčasová klasika! Deväťdesiate roky volajú, že sú opäť tu a zanechávajú nám svoje logá či kožu. Baseballové šiltovky si tento rok nachádzajú cestu späť na módnu scénu. Taktiež klobúky v zemitých odtieňoch budú tento rok nesmierne IN. Ak čiapky nie sú vašou šálkou kávy , tričká a mikiny s veľkými logami vidíme v roku 2022 na prehliadkových mólach takmer všade. Skombinujte trendy a navrstvite svoje tričko s potlačou a s motorkárskou bundou.  Ak chcete zavŕšiť svoj vzhľad v štýle deväťdesiatych rokov, vezmite si pár svojich najvoľnejších džínsov a obujte si nostalgické kockované Vans. Za pár sekúnd budete vyzerať nesmierne trendy a cítiť sa skvelo! 

DŽÍNSOVINA

Džínsovina sa vracia do pánskej módy roku 2022 a tmavé odtiene sú na tento rok najlepšou voľbou. Ak máte napríklad pracovné stretnutie, či rande, oblečte si tmavé džínsy so sofistikovaným svetrom  a s rolákom. Svetre budú stále nadčasová klasika, ktorou nikdy nič nepokazíte. Ak je na vás tento štýl až príliš formálny, vyberte si namiesto svetra či pulóvra, radšej klasické sako, či dlhý elegentný kabát. Tento look vám zaručene podarí zanechať skvelý prvý dojem. Prajeme veľa šťastia na stretnutí, no s voľbou ako je táto, ho určite nebudete potrebovať. 

BAGGY NOHAVICE 

Ďalšou novinkov na tento rok je voľné oblečenie, nie len nohavice, ale aj mikiny, svetre, kabáty či rifle. Voľné oblečenie je tu aby tu ostalo po celý rok s nami. Je to skôr neformálny štýl, ktorý si môžete oblieť skôr von, či do práce alebo školy. Stačí ak svoje voľné nohavice doplníte o farebné tričko, či mikinu s potlačou, na vrch si hodíte koženú bundu a svoj štýl zaklincujete veľkými čiernými topánkami na hrubej platforme, ktoré sú teraz taktiež veľkým hitom. Tak čo vravíte na túto novinku, skúsite to tiež? 

JEDNOFARBNÉ OBLEKY 

Čo je na mužovi viac sexi ako oblek? Všetci máme radi tmavosivé, čierne a námornícke obleky, starú dobrú klasiku, ktorou sa nedá nič pokaziť. No V roku 2022 sa všetko mení. Do módy prišli obleky v svetlých či farebných tónoch. In bude tento rok napríklad vínovo červená, či béžová. Samozrejme aj klasické obleky budú stále veľmi štýlové, no tento trend je pre tých viac odvážnych. Skúste aj vy niečo nové! Na našom eshope pre vás čoskoro chystáme už aj obleky, máte sa na čo tešiť! 

PRUHY

Ďalším trendom, ktorý sa naozaj chytil, sú zvislé pruhy. V skutočnosti sú skvelou voľbou pre tých, ktorých trápi kilečko navyše, pretože zvislé pruhy v skutočnosti hrajú trik na naše oči, takže niekto vo zvislých pruhoch vyzerá vyšší a tenší. Jedno pravidlo, ktoré si treba zapamätať, je, že na tenšie pruhy je ťažšie zamerať sa ako na hrubé pruhy.

KARDIGÁNY

Kardigán sa stal za posledné roky must have kúsok. Tento rok to samozrejme nie je inak a kardigány budú in aj teraz. Kardigán je typ svetra, ktorý je vhodný na každodenné nosenie. Príjemne zahrieva a vášmu outfitu dodá jednoduchosť. Kardigány poznáme v rôznych štýloch a materiáloch, ktoré pomáhajú tvarovať váš trup. Môžeme ho rôzne kombinovať či už s tričkom, košeľou alebo elegantným oblekom. Uvoľnený materiál vytvára neformálny, módny pánsky vzhľad. Ak ešte stále nemáš vybraný ten svoj, tak u nás nájdeš skvelý výber. 

Influence