V KOŠELI OD FASHIONFORMEN SA CÍTIŠ SUPER KAŽDÝ DEŇ

V KOŠELI OD FASHIONFORMEN SA CÍTIŠ SUPER KAŽDÝ DEŇ

Potrebujete košeľu? Jedna určite nestačí. Každá príležitosť je špecifická, a preto s jedným modelom košele v šatníku nie je možné vyhovieť všetkým formálnym požiadavkám. Každý muž by mal vlastniť najmenej tieto 3 druhy košele: formálne, business a voľnočasové. My sme si pre Vás pripravili pár jedinečných kúskov košieľ na mieru z našej bohatej ponuky. Veríme, že si nejakú obľúbite.

Predstavujeme Vám štýlovú pánsku košeľu so zaujímavým vzorom z najnovšej kolekcie značky VIADI POLO. Košeľa má klasické zapínanie na gombíky a golier typu kent. Tento model pánskej košele je ušitý z kvalitného materiálu s vysokým obsahom bavlny, vďaka čomu je pohodlná a príjemná na nosenie. Košeľa sa hodí k nohaviciam alebo džínsam.

Ďalší krásny kus z nášho výberu. Svetlo-modrá pánska rifľová košeľa s dlhým rukávom v zaujímavom prevedení. Košeľa sa zapína pomocou cvokov. Kombinovať ju môžete s nohavicami alebo džínsami z našej ponuky.

Dlhé roky mala košeľa len jeden klasický strih a muži neriešili, ktorá košeľa im strihovo najviac vyhovuje. Neustále meniaca sa móda a treny zanechali svoj podpis aj na pánskych košeliach a dnes už poznáme viac strihov.

Napríklad košeľa SLIM FIT. Samotný názov nám prezrádza, že ide o úzky strih, ktorý je najlepšou voľbou pre štíhle postavy.

Ďalším strihom je COMFORT FIT. Pohodlné košele, ktoré sa vyznačujú najširším rovným strihom, ktorý je ideálny pre plnoštíhle pánske postavy s väčším bruškom a širším driekom alebo pre mužov, ktorí milujú voľné košele a zúžený slim strih im nevyhovuje.

Veríme, že si vyberiete z našej ponuky zaujímavý kúsok košele a nebudete sklamaný.

Influence