V ktorých outfitoch sú muži najpríťažlivejší? Zistili sme názor žien

V ktorých outfitoch sú muži najpríťažlivejší? Zistili sme názor žien

Chcete sa cítiť sebavedomo a pútať pohľady žien? V takom prípade sa nezaobídete bez správneho outfitu. Na internete je možné nájsť množstvo rád, ako správne kombinovať jednotlivé kúsky oblečenia, no máte istotu, že budú naozaj fungovať? My sme radšej zvolili priamočiarejší prístup – oslovili sme sexi baby v našom okolí a spýtali sme sa ich, aké outfity preferujú na mužoch najviac ony. A toto je výsledok nášho prieskumu...

Vyhrávajú joggery a rifle

Naša prvá otázka smerovala k nohaviciam, ktoré sú častou dilemou každého chlapa. „Milujem, keď má chalan oblečené joggery, ktoré mu dobre sedia. Každý muž je v nich jednoducho neodolateľný!“ prezradila nám Michaela. Tepláky a joggery figurovali na popredných priečkach obľúbenosti aj u ďalších žien, ktorých sme sa pýtali na najlepšie nohavice pre chlapa.

Pokiaľ ide o formálnejšie outfity, vyhrávajú elegantné nohavice a nikdy nestarnúce rifle. „Najviac sa mi páči, keď má muž oblečené tesnejšie elegantné nohavice, ktoré pekne zvýrazňujú krivky nôh,“ povedala nám Terézia. „Mne sa zas najviac páči kombinácia džínsov a bieleho trička. Snáď neexistuje chalan, ktorému by sa takýto outfit nehodil,“ dodala Karin.

Hoci do popredia sa dnes opäť dostávajú voľnejšie nohavice, väčšina Sloveniek ich nepreferuje. Najlepšie tak spravíte, pokiaľ zvolíte klasický alebo tesnejší strih.

Vyber si aj ty svoj outfit! 

Tričká so vzorom aj bez

Keď sme sa našich respondentiek opýtali, či sa im viac páčia tričká so vzorom alebo bez, odpovede sa rôznili. Niektoré baby preferujú obyčajné farebné tričká bez akýchkoľvek obrázkov či grafických prvkov, iným sa zas páčia originálne vzory. Na čom sa však všetky zhodli, to je strih. Pokiaľ máte peknú postavu, nebojte sa zvoliť tesnejšie tričko, ktoré ju dokonale zvýrazní.

Ak svalmi práve neoplývate, dobrým riešením môžu byť aj moderné mierne oversize tričká. Baby nám potvrdili, že mnohí chalani v nich vyzerajú sexi.

Mikina – základ šatníka

Podľa báb by v skrini žiadneho chlapa nemala chýbať mikina. Či už s kapucňou, alebo bez. „Milujem mikiny. Chalani v nich vždy vyzerajú dobre. Ja osobne preferujem, keď mikina sedí dobre na tele, no poznám veľa dievčat, ktorým sa na chalanoch páčia oversize mikiny. Na strihu preto asi nezáleží.“ povedala nám Terézia. Tak, vidíte dobre. Pokiaľ vo svojom šatníku nemáte dostatok mikín, rýchlo túto chybu napravte!

Koženkové bundy a bombery

Z módy stále nevyšli ani staré dobré koženkové bundy a bombery. Pokiaľ chcete budiť dojem „zlého chlapca“, ktorého každá žena tak zbožňuje, jednu dobre sediacu koženkovú bundu si rozhodne zaobstarajte. Chybu však nespravíte ani v prípade, že formálny outfit vyšperkujete dlhším moderným kabátom. „Moja voľba je jednoznačná. Ak neformálna prechádzka v meste, tak koženka alebo bombera. Pokiaľ formálnejšia udalosť, tak jednoznačne elegantný kabát,“ prezradila Monika.

Nezabúdajte na doplnky!

Ženy si všímajú detaily. Pozerajú sa najmä na ruky, ktoré by mali byť v ideálnom prípade zdobené kvalitnými hodinkami alebo náramkom. „Náramky sú na mužoch neskutočne príťažlivé. Keď vidím chalana s pekným náramkom, hneď má u mňa plusový bodík,“ vraví s úsmevom Michaela.

Zabúdať by ste rozhodne nemali ani na topánky. „Staré neznačkové špinavé topánky úplne pokazia môj dojem z chlapa, aj keby bol oblečený úplne dokonale. Dávajte si na to pozor!“ radí Karin.

Tak vidíte, voľba správneho outfitu, ktorý sa páči ženám, nemusí byť žiadna veda. Pokiaľ vám vo vašom šatníku chýbajú niektoré z esenciálnych kúskov oblečenia, stačí navštíviť náš e-shop a vybrať si!

 

Influence