Zahrejte sa v zime s trendy kabátmi od nás!

Zahrejte sa v zime s trendy kabátmi od nás!

Vonku primŕza, zima už definitívne vyhrala nad poslednými teplými dňami jesene a vy stále mrznete v prechodnej bunde? Je na čase ju vymeniť za teplý a štýlový kabát! V skvelom flanelovom kabáte z našej ponuky vám nielenže nebude zima, ale v ňom tiež zažiarite. Odhoďte preto nudné stereotypy a vydajte sa kreatívnou cestou. Dnes vám ukážeme, ako na to!

 

Kvalitný kabát nikdy nevyjde z módy

S istými obmenami je tu s nami už stáročia, a preto si môžete byť istí, že si vo vašej skrini nájde miesto dlhodobo. Kvalitný flanelový kabát je totiž investíciou na viac sezón. A ak je navyše naozaj trendy, jeho kúpu nebudete ľutovať. Preto vám ponúkame na výber hneď niekoľko zimných skvostov značky Black Island, ktoré zahrejú nielen vaše telo, ale aj vaše srdce. Prvotriedny materiál, lákavý moderný vzor a kreatívne farebné prevedenie nesmú chýbať ani vášmu šatníku.

Ukážte svoje pravé ja v lákavých farbách

Farby menia vašu náladu a charakterizujú vašu osobnosť. Správny výber farieb je skutočným umením. Toto umenie je zhmotnené v kabátoch s našej novej zimnej kolekcie. Jednoducho ich dolaďte k neutrálnym odtieňom a zahviezdite. Kvalitné kabáty sa hodia k elegantným outfitom, no nestratia sa ani pri športových kúskoch. Jednoducho svoj nový kabát prehoďte cez mikinu či sveter a vyberte sa spoznávať chuť života. Nebojte sa experimentovať a doprajte si výrazný a nadčasový kúsok, po ktorom už tak dlho túžite.

Dĺžka flanelového kabátu je ideálna, či už ste gentleman, ktorý sa nevzdá saka v žiadnom ročnom období, alebo je mikina vašou druhou kožou. Kabát by mal byť vždy dlhší ako oblečenie, ktoré nosíte pod ním. Navyše teplý kabát do polovice stehien je tým najuniverzálnejším kúskom. Károvaný kabát je v každom prípade neprehliadnuteľný a mimoriadny, tak ako vy!

Influence