Zima je čoskoro tu-Zahrej sa so svetrami od nás!

Zima je čoskoro tu-Zahrej sa so svetrami od nás!

SweatherWEATHER!

Sezóna svetrov, tekvíc, sviečok, pitia čaju a lenošenia pod dekou je tu! Chceš si aj ty vyšperkovať svoj šatník a zároveň sa príjemne zahriať? Keď sa v roku 1890 začali nosiť prvé svetre, nevyzerali tak ako ich poznáme dnes. Boli prevažne tmavo-modrej farby, z ťažkého materiálu, no postupom času ich do svojej kolekcie začali pridávať aj ikonické mená ako napríklad Coco Chanel alebo Jeanne Lanvin. Dnes už máme rôzne motívy, potlače, farby, štruktúry, ktoré vyzdvihnú celý outfit a dodajú im "cozy" efekt. Sveter najlepšie vynikne v kombinácií s čiernou koženou bundou a skinny džínsami. U nás na e-shope výber určite nebude taký fádny, keďže ponúkame pestrú škálu z každého druhu, rôzne kardigány, svetre či roláky čakajú už len na teba!

Roláky s nádychom elegancie!

Ak si spájate roláky len s nudou, tak u nás sa to nestane a zaručene si prídete na svoje. Rolák patrí medzi najštýlovejší kúsok šatníka, ktorý sa dá zladiť takmer so všetkým, takže vo vašej skrini určite nebude nazvyš a veľmi rýchlo si ho obľúbite. Rolák by mal podčiarknúť mužnosť a pánsku siluetu, preto je hlavne dôležité si vybrať tú správnu veľkosť, ktorá padne na vaše telo ako uliata. Na druhej strane, si môžeš vybrať veľkosť o pár čisiel väčšiu a vytvoriť tak oversized efekt. Rolák sa skvelo hodí ku kabátom, kardigánom a rifľovým bundám. Budete štýlový a zároveň skvelo pripravený na jeseň a zimnú sezónu. Táto sezóna sa nesie najmä v zemitých odtieňoch, no staviť na čiernu klasiku nie je nikdy zlý nápad. Tento kúsok predlží vašu postavu a podčiarkne vašu mužskú krásu do bodky. Cítiť sa sexy a zároveň byť počas celého dňa v teple nikdy nebolo jednoduchšie! 

Kardigány!

Kedysi keď bol kardigán vynájdený a pomenovaný po grófovi Jamesovi z Kardigánu a pôvodne slúžil ako pletená vesta. No my ho dnes skôr poznáme ako módny kúsok, či doplnok ako bodka outfitu. Kardigán je perfektným základným kúskom v každom šatníku, či už ženy alebo muža. Jeho vlastnosť vrstevnia oceníte a taktiež aj keď sa ráno budete ponáhlať do práce tak kardigán bude idealným pomocníkom, aby pekne doladil celý outfit. Trendy pre túto sezónu, čo sa týka kardigánov je najmä karo, no aj stará dobrá klasika. Tvoj štýl s týmto kúskom vzlietne priam do nebies a preto neváhaj a pozri si našu ponuku noviniek.

A čo zaujalo teba? Na čo túto jeseň stavíš ty? Nezabúdaj, že štýlového oblečenia nikdy nie je dosť!

Influence