Doprava

Doprava k zákaznikovi je realizovaná kuriérskou službou 123 Kuriér, Slovenskou poštou alebo Zásielkovňou. Nakoľko máme všetok tovar výlučne skladom, tak všetky objednávky expedujeme (posielame) ihneď v ten istý deň, prípadne nasledujúci pracovný deň, od vytvorenia objednávky. Objednávka Vám bude doručená v nasledujúci pracovný deň.

123 Kuriér:

Objednávka Vám bude doručená v nasledujúci pracovný deň kuriérom 123 Kuriér. O presnom čase doručenia (hodinové okno), budete informovaný formou e-mailu (s možnosťou zmeniť čas, deň, či miesto doručenia) deň pred doručením, rovnako v deň doručenia formou interaktívnej sms správy. V prípade Vášho nezastihnutia na adrese doručenia, bude objednávka uložená na najbližšom depe 123 Kuriér, pričom kuriér sa bude pokúšať objednávku doručiť ešte 2 krát.

Slovenská pošta:

Objednávky posielame doporučene 1.triedou, s doručením nasledujúci pracovný deň. V prípade Vášho nezastihnutia na adrese doručenia, Vám bude zásielka uložená na príslušnej pošte a to po dobu maximálne 10 kalendárnych dní. Zároveň Vám v prípade nezastihnutia na adrese doručenia, posielame informačný e-mail s podacím číslom o uložení Vašej zásielky na príslušnej pošte.

Zásielkovňa:

Objednávka Vám bude doručené najneskôr do 2 pracovných dní na Vami zvolenom výdajnom mieste Zásielkovne. Po odoslaní objednávky Vám od Zásielkovne  príde email s trasovacím číslom. Po doručení zásielky na výdajne miesto Vám príde email a sms správa s heslom. Od tejto chvíle si objednávku môžete vyzdvihnuť najneskôr do 7 kalendárnych dní. 

Spôsoby platby

On-line platby pre nás zabezpečuje Platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia on-line. Do rozhrania Platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Online rýchly prevod

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený predvyplnený platobný príkaz.

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, a tak budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b,
Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platba vopred na účet

Za objednávku zaplatíte prevodom na náš bankový účet pomocou Internet bankingu. Objednávku odosielame ihneď po pripísaní peňazí na náš bankový účet. Všetky potrebné údaje k platbe nájdete v potvrdení o objednávke.

Platba Dobierkou

Za objednávku zaplatíte pri prevzatí.

Poštovné a balné:

Zásielkovňa: 2,50 €

123 Kuriér : 2,50 €

Slovenská pošta: 4,00 €

Poštovné a balné do ČR: 9,90 €

Objednávka nad 60€ - DOPRAVA ZDARMA!

 

Spôsoby platby

Platba vopred na účet: 0,00 €

Platba kartou: 0,00 €

Online Rýchly prevod: 0,00 €

Platba Dobierkou: 1,50 €

Influence