Vrátenie, výmena a reklamácia tovaru

Vrátenie, výmena a reklamácia tovaru

Nesadla Vám veľkosť, farba, alebo jednoducho chcete tovar vymeniť za akýkoľvek iný z našej ponuky, prípadne chcete tovar vrátiť, alebo reklamovať, tak sme pripravení Váš problém čo najrýchlejšie a najjednoduchšie vyriešiť. 

Výmena tovaru

Ak Vám náhodou nesadla veľkosť, farba, alebo jednoducho chcete tovar vymeniť za akýkoľvek iný z našej ponuky, tak podľa zákona máte na to právo a to najneskôr do 14 kalendárnych dní od prevzatia balíka. Vieme, že to niekedy nemusí stačiť, preto poskytujeme našim zákazníkom až 30 kalendárnych dní na výmenu tovaru. Výmena sa dá uskutočniť poštou, ale my Vám ponúkame výhodnejšiu alternatívu, a to vo forme výmenného balíka cez kuriéra DPD. Nemusíte nikam chodiť a prakticky sa starať o nič, splníte podmienky uvedené nižšie a my sa o to už postaráme. 

Ako postupovať pri výmene:

1. Ako prvé si zakúpte výmenný balík u nás na e-shope.

2. Následne je potrebné zaregistrovať prípad, vyplnením formulára uvedeného nižšie. Stačí zadať číslo objednávky (variabilný symbol) a e-mail uvedený v objednávke a potom už len postupovať podľa inštrukcií formuláru.

3. My Vám nový tovar zabalíme a pošleme kuriérom DPD spolu s kuriérskym obalom a štítkom, aby sa tovar vrátil späť. V prípade, že chcete výmenu uskutočniť poštou, nás o tom predom informujte e-mailom alebo telefonicky.

4. Do prázdneho obalu zabalíte tovar, ktorý máte doma a odovzdáte ho kuriérovi.

Za výmenný balík zaplatíte spolu 5€ = 2€ (výmenný balík) + 3,00€ (poštovné za nový tovar) + 0,00€ (platba kartou, rýchly prevod, platba vopred na účet). Ak si zvolíte platbu dobierkou, cena výmenného balíka bude 6,50€ (dobierka - 1,50€).

Vrátenie tovaru

V zákonnej lehote do 14 kalendárnych dní od prevzatia balíka, máte právo tovar vrátiť a to bez udania dôvodu. Vieme, že to niekedy nemusí stačiť, preto poskytujeme našim zákazníkom až 60 kalendárnych dní na vrátenie tovaru.

Ako postupovať pri vrátení tovaru:

1. V prvom rade je potrebné zaregistrovať prípad, vyplnením formulára uvedeného nižšie. Stačí zadať číslo objednávky (variabilný symbol) a e-mail uvedený v objednávke a potom už len postupovať podľa inštrukcií formuláru.

2. Tovar poriadne zabaľte, tak aby sa nepoškodil

3. Tovar nám odošlite na dole uvedenú adresu. Tovar NIKDY neposielajte na dobierku! Nebude prevzatý.

4. Následne po obdržaní tovaru Vám najneskôr do 14 dní, budú peniaze vrátené na Váš bankový účet (bez poštovného).

Adresa na vrátenie tovaru:

Fashionformen.sk
Strojárska 2746/105
069 01 Snina

Formulár RETINO

Influence